Leidžiamas sugauti žuvų kiekis vienos žvejybos metu

Vienos žvejybos metu leidžiama sugauti:

1
vnt. lašišą (Baltijos jūroje), šlakį (Baltijos jūroje) ar šamą,
3 vnt. margųjų upėtakių, ungurių, salačių, kiršlių ar ūsorių, 
5 vnt. vėgėlių, sterkų, lydekų, šapalų, meknių, otų (bendras šiame punkte nurodytų žuvų kiekis negali viršyti 5 vienetų).
15 vnt. vienetų menkių
50 vnt. vienetų vėžių (išskyrus rainuotuosius ir žymėtuosius vėžius, kurių sugavimo kiekis ir dydis neribojamas).

Vienos žvejybos metu sugautų, šiame punkte nenurodytų leidžiamų gaudyti, žuvų bendras svoris neturi būti didesnis kaip 5 kg, Kuršių mariose neturi būti didesnis kaip 7 kg, o Baltijos jūroje – 15 kg, neskaitant paskutinės sugautos žuvies svorio, ir išskyrus atvejus, kai vienos žuvies svoris yra didesnis nei šiame punkte nustatyta norma. Į laimikį neįskaitomos žuvys, kurios sugautos gyvybingos nedelsiant paleidžiamos atgal į vandens telkinį.

2012 m. kovo 28.d

Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA

[atgal]


Rašyti komentarą

Vardas:
Komentaras:

Naujausi komentarai


Gintas
2019-01-06 16:04:55

Sausis jau. Lydekų su gyva žuvele gaudyt nebegalima. Trumpiausia turi būti 45 cm. Ta čia mėgėjams. O komerciniams? Pilnas turgus lydekų, gaudomų tinklais, tikrai ne visos didesnės nei 45 cm.Ir vasarį bus tas pats Tai išeina, kad žuvisprieš nerštą saugo tik mėgėjai? Tinklininkai plėšia be gailesčio ir neturi ribojimų. KODĖL?????

invest GB
2016-07-04 09:32:01

www.fxeadvisors.com

Pedro
2016-03-02 15:03:11

Kalau benar Fortuner SUV Terbaik di tahun ini. Berarti SUV saya harus diganti ya? Semoga cepet naik Pak Bos, biar aritkel nya diganti dengan yang berkualitas

[Visi komentarai - 0]